Ako sa Zuzana Martináková u mňa úplne odpísala

Autor: Marián Novák | 10.2.2009 o 6:59 | Karma článku: 18,09 | Prečítané:  4141x

Až do včerajšieho dňa som nebol celkom rozhodnutý, koho budem voliť v prezidetnských voľbách. Váhal som medzi Radičovou a Martinákovou. Včera sa mi však Martináková sprotivila natoľko, že už som rozhodnutý – nebudem ju voliť ani keby som si mal vybrať medzi ňou a Dagmar Bollovou.


Včera ráno som si všimol bilboardy, ktorými Martináková odpovedá na bilboardy Ivety Radičovej. V tom momente som pochopil, že reči o kúpenej Martinákovej a o jej manželovi, ktorý robil pre Gašparoviča, neboli len konšpiráciou. Veď Martináková teraz otvorene a provokačne ide po Radičovej voličoch, útočí na ňu... a pritom myšlienkovo vôbec nie sú vzdialené? Prečo neútočí na Gašparoviča? Veď na neho aj má dôvody útočiť – nevšimol som si, že by sa niekde vyjadrila, čo si myslí o nevpustení novinárky na Gašparovičovu tlačovku. Martináková je bývalá novinárka a preto som od nej čakal, že sa k veci postaví a bude za to Gašparoviča tvrdo kritizovať. Ona sa však radšej obúva do pravicovej kandidátky.

Vo výklade ústavy sa stavia na Gašparovičovu stranu – že na víťazstvo v prezidentských voľbách stačí polovica hlasov zúčastnených voličov. Je to úplne nelogické, že kandidátka, ktorá by mala mať ambíciu dostať sa do druhého kola, podporuje výklad práva, ktorý jej to môže znemožniť. Je to úplne priehľadné. Navyše všetci vieme, že jej manžel pracoval pre Gašparoviča a že boli isté podozrenia, že Martináková kandiduje len preto, aby odobrala hlasy Radičovej a aby vyhral Gašparovič. Teraz sa to potvrdzuje – Martináková chce cielene odoberať hlasy Radičovej. Hrá špinavú hru, neférovú a zavrhnutiahodnú.

Ostáva len dúfať, že občania nie sú takí hlúpi, aby to nepochopili. Verím, že na to nenaletia a tiež verím, že na to médiá upozornia.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Tomanová používa jednostranné stanoviská, súdy ju rešpektujú

Súdneho znalca odvolávajúceho sa na komisárku pre deti Vieru Tomanovú stiahli z prípadu.

KOMENTÁRE

Veď sú to iba deti

Zdá sa, akoby Tomanová nastúpila v čase, keď sa nepredpokladalo, že bude musieť niečo významné urobiť.

SVET

OSN zverejnila plán na zníženie počtu ľudí, je to hoax

Sedemnásť rokov stará správa a množstvo nepodložených komentárov zaujali aj stranu Borisa Kollára.


Už ste čítali?