Ako sa Zuzana Martináková u mňa úplne odpísala

Autor: Marián Novák | 10.2.2009 o 6:59 | Karma článku: 18,09 | Prečítané:  4146x

Až do včerajšieho dňa som nebol celkom rozhodnutý, koho budem voliť v prezidetnských voľbách. Váhal som medzi Radičovou a Martinákovou. Včera sa mi však Martináková sprotivila natoľko, že už som rozhodnutý – nebudem ju voliť ani keby som si mal vybrať medzi ňou a Dagmar Bollovou.


Včera ráno som si všimol bilboardy, ktorými Martináková odpovedá na bilboardy Ivety Radičovej. V tom momente som pochopil, že reči o kúpenej Martinákovej a o jej manželovi, ktorý robil pre Gašparoviča, neboli len konšpiráciou. Veď Martináková teraz otvorene a provokačne ide po Radičovej voličoch, útočí na ňu... a pritom myšlienkovo vôbec nie sú vzdialené? Prečo neútočí na Gašparoviča? Veď na neho aj má dôvody útočiť – nevšimol som si, že by sa niekde vyjadrila, čo si myslí o nevpustení novinárky na Gašparovičovu tlačovku. Martináková je bývalá novinárka a preto som od nej čakal, že sa k veci postaví a bude za to Gašparoviča tvrdo kritizovať. Ona sa však radšej obúva do pravicovej kandidátky.

Vo výklade ústavy sa stavia na Gašparovičovu stranu – že na víťazstvo v prezidentských voľbách stačí polovica hlasov zúčastnených voličov. Je to úplne nelogické, že kandidátka, ktorá by mala mať ambíciu dostať sa do druhého kola, podporuje výklad práva, ktorý jej to môže znemožniť. Je to úplne priehľadné. Navyše všetci vieme, že jej manžel pracoval pre Gašparoviča a že boli isté podozrenia, že Martináková kandiduje len preto, aby odobrala hlasy Radičovej a aby vyhral Gašparovič. Teraz sa to potvrdzuje – Martináková chce cielene odoberať hlasy Radičovej. Hrá špinavú hru, neférovú a zavrhnutiahodnú.

Ostáva len dúfať, že občania nie sú takí hlúpi, aby to nepochopili. Verím, že na to nenaletia a tiež verím, že na to médiá upozornia.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéf UNB: Hnevá ma zlý prístup zdravotníkov k pacientom

Mnohé izby budú dvojlôžkové. So samostatným sociálnym zariadením a so sprchou, vraví šéf UNB.

ŠPECIÁLNE DOBRÉ RÁNO

Špeciálne Dobré ráno: Kto na Slovensku kradne európske peniaze

Z diskusie Za slušné eurofondy.


Už ste čítali?